• Lista galerii

• WIADOMOŚCI

• Misie Pandy 2024/2025

Witam serdecznie w grupie Misie Pandy w nowym Roku Przedszkolnym!

Nazywam się Milena Świrszcz i będę wychowawcą dla Państwa dzieci.

W codziennym funkcjonowaniu grupy wspomagać nas będzie Pani Bożena Wójtowicz.

Nauczycielem uzupełniającym jest Pani Dyrektor Renata Myśliwiec.

Dwa razy w tygodniu ( pon. 8.30 i środy 8.30) odbywać się będą zajęcia z Języka Angielskiego prowadzone przez Panią Olę Flakus.

Zajęcia z Religi prowadzone bedą przez Panią Marysię Krzyż również dwa razy w tygodniu ( wtorek 8.00 i czwartek 8.00).

Odział w naszej grupie pracuje w godzi. 8.00-15.00.

Na konsultacje indywidualne, po wcześniejszym uzgodnieniu zapraszam:

w Poniedziałki o 8.30 - 9.00 oraz Środy 8.30 - 9.00.

W razie potrzeby dzieci objęte będą opieką przez specjalistów przedszkolnych:

* Logopeda Pani Ewa pon 8.30-15.30 i wtorek 7.00-13.00.

* Pedagog specjalny Pani Basia wtorek 7.00-11.00 i czwartek 10.45-14.15

* Psycholog Pani Daria pon 12.00-16.30 i piatek 13.00-16.30

* Pedagog terapeuta Pani Ania wtorek 10.40-13.40.

Urodziny w grupie będą się odbywać pod koniec każdego miesiąca we wtorek, dla solenizantów z całego miesiąca. Na ten dzień będę prosić Panstwa o mały poczęstunek.

Jak co roku zbieramy datki na adopcyjnego pieska, który przebywa w schronisku dla zwierząt w Biskupicach.

Życzę Panstwu jak i sobie udanego i owecnego roku wspólnej pracy w wychowaniu i nauczaniu Państwa pociech. :)

Milena Świrszcz

• "Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

• Janusz Korczak