• GRUDZIEŃ

• święta tuż, tuż...

Znalezione obrazy dla zapytania święta Puchatka clipart

18 XII- 22 XII       ŚWIĘTA TUZ, TUŻ......

Uwaga! Boże Narodzenie - gify, animowane gify, śmieszne gify, super gify,  bajkowe gify, miłosne gify,cliparty, dools, dolsy, aviatory,gify na gg,  gify na bloga,darmowe, gif, free, bezpłatne, komercyjne

1. CHOINKA W DOMU I W PRZEDSZKOLU

2. ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA

SPOTKANIE Z RODZICAMI nt: ŚWIĄTECZNA WYPRAWA

3. IDZIEMY DO STAJENKI-oglądnie JASEŁEK

DZIEŃ JUBILATA W PUCHATKOWIE

4. NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

5. ŚWIĄTECZNE UPOMINKI

Jak ten czas leci.... przed nami święta!!! W bieżącym tygodniu czeka nas ponownie wiele atrakcji.

We wtorek spotykamy się z Państwem i dziećmi na wspólnej zabawie, o godzinie 16,00. Odbędziemy  wyprawę, iście świąteczną. Przypominam o strojach dla dzieci oraz dla dorosłych- stroje, akcenty lub gadżety świąteczne /na elfowo, mikołajkowo, świątecznie..../. Oczywiście zmienne obuwie- rzecz ważna.

Bardzo proszę o ograniczoną liczbę uczestników tego spotkania, bez dziadków, cioć, wujków, ponieważ sala jest maleńka, a my nie będziemy siedzieć, tylko biegać, tańczyć i bawić się. Nie będzie występów. Widzieliście Państwo na Pasowaniu, a tylko dzieci stały a Państwo siedzieliście. Sprawmy, by dzieci miały z tego radość i zadbajmy o lepsze warunki.

W środę mamy DZIEŃ JUBILATA- bardzo proszę o ubranie dzieci w białe trykotki, koszule  lub bluzki, bo impreza odbędzie się w "lodowo-śnieżnych" warunkach.

Mam prośbę do Państwa, potrzebujemy pudełek po butach, lub innych z pokrywką- kto ma, to proszę jutro nam dostarczyć do przedszkola.

Dzieci mogą przynieść jutro świąteczne ozdoby do udekorowania sali, nie bombki, chodzi o kącik świąteczny:  maskotki świąteczne, reniferki, Mikołaje, ozdoby itp. Do zwrotu w piątek.  Dziękujemy!

renifer-ruchomy-obrazek-0007.gif (307×288) | Fotos animadas, Gracioso,  Navidad

11 XII- 15 XII    PRZEDŚWIĄTECZNE PORZĄDKI

1. URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE

2. FESTIWAL PIOSENKI: ŻEGNAMY JESIEŃ-WITAMY ZIMĘ!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

3. ROBIMY PORZĄDKI W SALI

4. CZAS NA PIERNICZKI

5. NASZE DOMOWE OBOWIĄZKI

Niestety, szczęście nas opuściło i zagościła u nas choroba. Mam nadzieję, że wszystkie a przynajmniej znaczna większość Puchatków dojdzie do siebie przez weekend.

We wtorek czeka nas uroczystość. Proszę, by ubrać dzieci odświętnie, nie muszą być na galowo, może być na kolorowo, ale żeby to nie były dresy, lecz sukienki dla dziewczynek i koszule dla chłopaków. Festiwal zobowiązuje :) Pasujemy na przedszkolaków na tej uroczystości naszą czwórkę nowych dzieci. Zapraszam Państwa serdecznie.

W czwartek też mamy miłe chwile, będziemy zdobić pierniki.

Proszę Państwa! W szatni przedszkola rozpoczęła się zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Biskupicach. Serdecznie zapraszam do włączenia się do akcji, przeczytajcie Państwo o potrzebach, wszystko jest na plakatach. Nasze przedszkole wiele lat temu jako pierwsze rozpoczęło współpracę ze schroniskiem i zaadoptowało pieska. Jesteśmy pionierami w tej kwestii wśród zabrzańskich placówek. Zwierzaki na nas liczą. Dziękujemy w ich imieniu.

Dziękuję GIFy - 40 animowanych obrazów z podpisem | USAGIF.com

04 XII- 08 XII    MAŁY MIŚ POZNAJE ZAWODY

1. JAK PRACUJE GÓRNIK?

UROCZYSTA BARBÓRKA W PRZEDSZKOLU

2. MIŚ POZNAJE INNE ZAWODY

3. ZAWÓD MIKOŁAJ

4. CO ROBI PANI BIBLIOTEKARKA?

SPOTKANIE BIBLIOTECZNE - KONTYNUACJA PROJEKTU MIŚ USZATEK

5. GDZIE PRACUJE RATOWNIK MEDYCZNY?

SPOTKANIE Z MAMĄ OLIWIERA

Przed nami kolejny bardzo aktywny tydzień, czas spotkań i uroczystości. Oj, będzie się działo.

Przypominam o odświętnym ubraniu dzieci na poniedziałkową Barbórkę, dobrze, aby chłopcy byli w koszulach a dziewczynki w sukienkach lub spódnicach. Ważne też są wspomniane tydzień temu wianki dla dziewczynek i czapeczki górnicze dla chłopców, mogą być wykonane z papieru. Podpowiem, że warto  je po imprezie przechować, by służyły na kolejne lata. To nasza wieloletnia tradycja przedszkolna, każdego roku wszystkie dzieci są tak przystrojone.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZGŁOSZONYCH DZIADKÓW GÓRNIKÓW

NA GODZINĘ 10.15.

W środę, na wizytę Mikołaja proszę ubrać dzieciom coś czerwonego, a kto posiada czapkę mikołajkową, to będzie jeszcze lepiej. Ja też mam jakieś 3-4 czapki do pożyczenia. Można dziecku założyć elfowe ubranko, jeżeli ktoś z Państwa posiada. Będzie również atrakcja, nakręcane filmiki i zdjęcia.

W czwartek wybieramy się do biblioteki, niech dzieci będą przygotowane na wyjście.

W piątek czeka nas kolejna niespodzianka, ponieważ odwiedzi nas prawdziwy ratownik medyczny- mama naszego Oliwierka, która przybliży dzieciom swoją pracę w aktywny sposób.

W imieniu własnym i rozśpiewanych dzieci serdecznie dziękuję za wspaniały sprzęt, będzie służył naszym dzieciom długie lata.....Dziękujemy!!!!! laughheart

CO NAS JESZCZE CZEKA W GRUDNIU?

12 XII, GODZ. 9.15- FESTIWAL PIOSENKI : ŻEGNAMY JESIEŃ- WITAMY ZIMĘ. PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA NOWYCH DZIECI. ZAPRASZAMY RODZICÓW WSZYSTKICH DZIECI.

19 XII, GODZ. 16.00- ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE. POBAWIMY SIĘ, POZNAMY LEPIEJ, PODZIAŁAMY PLASTYCZNIE.

20 XII - ODBĘDĄ SIĘ PUCHATKOWE URODZINKI.

?

1. GRZECZNIE CZEKAMY NA MIKOŁAJA

2. ZABAWY Z MIKOŁAJEM

3. WIZYTA W BIBLIOTECE

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

4. JAK PRACUJE LISTONOSZ?

5. Z WIZYTĄ NA POCZCIE

W nadchodzących dniach czeka nas kilka miłych spotkań i okoliczności. Poza spotkaniem z Mikołajem, dzieci wezmą udział w spotkaniu z prawdziwym górnikiem. Ponownie odwiedzimy bibliotekę, w celu kontynuowania naszego "Elemelkowego" projektu. Poznamy pracę listonosza i drogę listu, od nadawcy do odbiorcy.

Kontynuujemy przygotowania do programu na Pasowanie na Przedszkolaka,  utrwalamy poznany repertuar.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

planujemy na 14 grudnia, o godzinie 9.30.

Zapraszamy już dzisiaj :)

,,