• PODZIĘKOWANIA

WRZESIEŃ                                 Serduszko – Serduszko

Serdecznie dziękujemy za przyniesione do przedszkola zabawki i różne akcesoria rodzicom:

• Jagody
          • Dominika
          • Nikoli
          • Remigiusza
          • Nadii
          • Marceli
          • Antka
          • Wojtka

Bardzo dziękuję również rodzicom Michała i Tymka za niespodzianki na Dzień Chłopaka.

PAŻDZIERNIK

Serdecznie dziękuję mamie Nadii za udział i opiekę nad wszystkimi dziećmi podczas wycieczki

do Palmiarni w Gliwicach.

Bardzo dziękuję mamie Antosia za du.....żo  kasztanów.

LISTOPAD

Bardzo dziękuję mamie Remigiusza za przepyszne pierniczki na zajęcie o potrawach regionalnych.

Serdecznie dziękuję mamie Mai za wspaniałe kotyliony.

Serdecznie dziękuję tacie Marceli za wspaniały pokaz drukowania drukarką 3D i piękne wydrukowane prezenty.

Bardzo dziękuję mamie Michała za przepyszne pierniczki świąteczne.

GRUDZIEŃ

Bardzo serdecznie dziekuję mamie Natalii za wspaniały, profesjonalny pokaz dbania o własne włosy.

Bardzo dziękuję mamie Antosia za wspaniałe ozdoby świąteczne  na okna.

Podziękowania również kieruję do mamy Andrija i mamy Natali M.  za  przyniesione zabawki do przedszkola.

Bardzo dziękuję mamie Mai za wspaniałe warsztaty bożonarodzeniowe.

LUTY

Bardzo dziękuję mamie Antosia za materiały na zajęcia. Podziękowania również dla mamy Remigiusza za

przyniesione zabawki do przedszkola.

Marzec

Serdecznie dziękuję mamom Michała i Tymka za kwiaty i słodkości dla naszych "małych kobietek".

Bardzo dziękuję mamom Nadii i Antosia za akcesoria, kwiaty  do kącika przyrody.

Dziękuję również mamie Nikoli za piękny stroik wielkanocny do kącika przyrody.